İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız uzun yıllar önce kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek adına çalışmaktadır. Sektörde bilinen ve tanınan bir firma olmayı başaran firmamız kısa zaman dilimi içerisinde büyüme göstererek sektöre damgasını vurmayı başarmış tercih edilen firmalar arasında baş sıralara yerleşmiştir.

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmetini Bodrum şubeli olarak yürüten firmamızın amacı kaliteli, sorunsuz bir taşıma hizmeti verebilmektir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, evden eve nakliyatta göstermiş olduğu titizliği parça eşya taşıma hizmetinde de vermektedir. Eşyalarınız kendi özmal ve reklam logolu geniş filolu araçlarla taşımakta, taşınma hizmetinde kesinlikle taşeron kullanmamaktayız.

İstanbul Çanakkale Parça Taşıma

İstanbul Çanakkale Parça Taşıma

Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını, iş deneyimleri, güncel teknoloji ile harmanlayan şirketimiz, kendine özgü hizmet anlayışı geliştirmekte ve ihtiyaca özgü birebir çözümler üretmekte,  ürettikleri çözümleri en üst seviyeye kadar geliştirmeye çalışmaktadır. Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu ileri teknoloji ile sürekli geliştirip evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyisi olmayı amaçlayan firmamız, bu amacı gerçekleştirmek için dinamik ve yetkin, alanında uzman kadro ile çalışmakta, müşterilerine girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

Bizi diğer hizmet nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz yapılacak olan her işi büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştiriyor olmamızdır. Ayrıca firmamız taşınma esnasında oluşabilecek her türlü sorunu üstlenmekte, sizlere sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır. Firmamız, mükemmel hizmet şirketi olma yolunda emin adımla ilerlemekte her geçen gün müşteri yelpazesini oldukça fazla genişletmektedir.

Nakliyat sektöründe oldukça fazla bulunan korsan ve taşeron firmaların aksine firmamız Karayolları Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu olan K – 1 Yurtiçi Taşımacılığı, K – 3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı yetki belgelerine sahip olup taşıma yetki belgesi olmaksızın faaliyete asla izin verilmemektedir.

Yetki belgesiz faaliyet gösteren firmaları tercih eden müşterilerin oluşabilecek herhangi bir mağduriyet durumunda Kanuni hiçbir hakkı sahip olamayacaklarını bilmeleri gerekmekte taşıma hizmeti tercih ederken bu hususu gözden geçirmesi gerekmektedir.