Çeyiz Eşyası Taşıma

Parça eşya taşımacılığının hizmetlerinden biride çeyiz eşyası taşımacılığıdır. Genelde kız tarafının hazırladığı ve havlu, yorgan, yemeni, iç çamaşırı, mutfak küçük ev aletleri, yemek takımı, çatal bıçak takımı, halı, çekyat gibi belkide küçük bir pikabın alabileceği ebatlardaki çeyiz eşyası şehir içi veya şehirler arası düğün öncesinde kızın yeni yaşam evine iletilmesi gerekir. Bu açıdan arabayı dolduracak olmasa bile taşıma ücreti anahtar çevirme ile belirlenir ve hiç bir garanti vermemektedir. Her türlü nakliye işlemini ise sizin tarafınızdan gerçekleştirilir. Bu tarz bir taşıma işlemi genelde yakın mesafeler için yapılabilir olsa bile belli bir mesafe içeren taşımacılıkta ise kamyonet sahibi kilometreye göre fiyat belirleyecektir. Bu işlemi özel araçlarlada yapsanız evden eve nakliye firmalarınada yaptırsanız işlem ücreti hesaplaması kilometreye göre yapılacaktır. İşte bizim işimiz ise bu noktada devreye giriyor. Hem garantili hemde ekonomik olan parça eşya yani parsiyel taşımacılık.

Parça eşya taşıma da amaç fazla yer kaplamayan veya bir nakliye şirketi ile göndermeye gerek duyulmayacak kadar az olan eşyalarınızın tarafımızdan gönderiye göre belirlenen ücret karşılığında adres teslim alarak kargo işlemi şeklinde bir nakliyenin gerçekleştirilmesi işlemidir.

Çeyiz Eşyası Taşıma

Çeyiz Eşyası Taşıma

Çeyiz eşyasının gelinin el emeği göz nuru olması ve yeni evini süsleyecek eşyalardan oluşması açısından oldukça değerlidir. Bu açıdan belli bir garantinin verilmesi gerekir. Bu durumda sıradan bir nakliye ile çeyizi kendi imkanlarınızla götürmekte risk içerdiği gibi külfetli de olmaktadır. Kız çeyizini garanti altına alarak sağlam malzemeler ile ambalajlayarak istenen adrese teslim aldığımız şekilde teslim etmekteyiz. Bu tür nakliye işlemlerini şehir içi olduğu kadar şehirler arası da yaparak büyük bir ihtiyaca cevap vermekteyiz.

Uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile yaptığımız taşımacılık hizmetleri içinde müşteri memnuniyeti önceliklerimiz içinde yer almaktadır. Bize müracaat eden müşterimizin adresine giden ekibimiz büyük bir dikkat ve özenle istenen eşyaların ambalajlanmasını tamamladıktan sonra gönderilerin bir listesini iki tarafında elinde olacak şekilde düzenleyerek yeni adresine götürmek üzere ayrılırlar. Depomuza intikal eden eşyalar yol güzargahın da teslim durumuna göre muhafazalı kamyonlarımıza güvenli bir şekilde yerleştirilerek yola çıkarlar. Evden teslim alınıp depomuzda nakliyesi yapılacağı zamana kadar bekletilen parça eşyalar için ise herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Yola çıkan ve bize güvenilerek emanet edilen parça eşyalar yeni adresine geldiğinde yine aynı dikkat ile listeye göre teslim edilir.

Parça eşya taşımacılığında aynı yol güzargahında olan tüm gönderileri bir kamyona yerleştirerek nakliyesinin yapılması taşımacılık hizmet ücretini de paylaşmanız açısından uyguna gelmektedir. Ekonomik olması nedeni ile tercih edilen parça taşımacılığı nakliye hizmeti için kendi eşyamızı taşıyor gibi emanetlerinize sahip çıkmamız ve müşteri memnuniyeti portföyümüz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bu açıdan eşyalarınızı güvenle teslim ederek en iyi şekilde nakliyesinin yapılması için firmamız ise doğru bir adres. Bunun için internet sayfamızdan iletişime geçerek ister telefon ile ister mail ile bize taşınmasını istediğiniz parça eşyalarının bilgisini vermeniz durumunda hemen ücreti ve ne zaman alabileceğimiz ne zaman teslimat yapacağımız bilgisini tarafınıza bildirmekteyiz.