İstanbul Datça Parça Eşya Taşıma

Muğla iline bağlı Ege bölgesinin en uç kısmında yer alan Datça, doğal güzelliği ile yerli turizmcilerin en çok tercih ettiği tatil yörelerimizin başında gelmektedir. Çok uzak olması sebebi ile yazlık eşyalarını özel bir araç ile taşımak yerine parça eşya taşıma hizmetinden yararlanmak isteyen tüketicilerin firmamıza başvurması ile kendilerine ekonomik çözümler sunarak ev eşyalarını İstanbul’dan Datça’ya taşımaktayız.

Yurt içi ve uluslar arası deneyimi olan firmamız müşterilerine zaman ve fiyat konusunda en iyi çözümleri sunmaktadır. Sizlerde belgesi olan kurumsal ve referanslı bir nakliye şirketi ile ev eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşımanın keyfini yaşayın.

Yazlık Eşyası Taşıma

Yazlık Eşyası Taşıma

Datça’ya ev eşyalarınızı taşıtmak için taşımayı planladığınız tarihten bir hafta öncesinden firmamızı arayarak nakliye organizasyonunuzu yaptırabilir ve gönül rahatlığıyla taşıma gününüzü bekleyebilirsiniz. Taşıma esnasında uzman personellerimiz eşyalarınızın paketlenmesini, varsa mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerini ustalıkla yaparak sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı tarafınıza teslim edeceklerdir.

Detaylı bilgi için genel merkezimizi veya müşteri temsilcisi çalışanımızı 0532 130 70 32 nolu numaradan arayabilirsiniz.