İstanbul Dikili Parça Eşya Taşıma

Çok büyük bir eksiklik olan parça eşya taşımacılığı, nakliye hizmeti veren büyük şirketler kadar sadece parça taşımacılığı yapan şirketlerinde oluşması ile bu eksiklik daha uygun şartlarda kargo gibi eşya gönderimine olanak sağladı.

Dikili parça eşya taşıma işlemi yaparak yazlık yerlere eşya göndermek isteyen veya öğrenci, bekar evlerinin taşınması yada aile tarafından eşya gönderimi büyük bir külfetten kurtarılmış oldu. Parça yani parsiyel eşya taşımacılığı ülkemizde yeni yeni gelişmekte olan ve duyulan ihtiyacı gidermek için nakliye firmaları tarafından oluşturuldu. Parça eşya taşımacılığında gönderim yapılacak az eşyaların yüklü meblalar verilerek nakliye işleminin yapılmasından ziyade az eşyaların gönderilecek yerinden alınıp depolarda muhafaza edilerek aynı istikamete gönderilecek diğer eşyalarla birlikte aynı araçla gönderilecek yere ulaşmasının sağlanması işlemidir.

Dikili parça eşya taşımacılığı işinde usta personel tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Parça Eşya Taşıma Nedir

Parça Eşya Taşıma Nedir

Parça eşya taşımacılığında öncelikle taşınacak eşyaların tespit edilmesi ve doğru fiyat çıkartılmasi için ekspertiz işlemi yapılmaktadır. Ekspertiz adrese giderek müşteriye detaylar ve taşıma işlemi için gereken detaylı bilgileri verip bir sözleşme ile taşıma işlemini resmileştirir. Sözleşme içinde taşınacak eşyanın cinsi, nasıl taşınacağı, ne zaman gün ve saat olarak belirtilirken bu işlemin fiyatlandırması da ilave edilerek karşılıklı olarak mutabakat altına alınır.

Dikili parça eşya taşımacılığı firma olarak sözleşmede belirtilen gün ve saatte adreste tüm ekip ve ekipmanları ile hazır bulunulur. Taşınacak malzeme sökülmesi gerekiyorsa işinde uzman personelimiz tarafından sökülerek özel malzemeler ve ambalajlama teknikleri ile çarpma ve darbelere dayanıklı olacak şekilde paketlenir, taşıma elemanları tarafından da üstü kapalı taşımaya elverişli araçlarımıza yerleştirilerek yeni adresi için yola çıkacağı güne kadar depomuzda muhafaza edilir.

Depolarımızda aynı yöne gidecek olan tüm parça eşyalar muhafaza edilerek yeterli miktarda parça eşya toplandığında bu durum en fazla birkaç gün içinde gerçekleşir, o gün aynı istikametteki tüm malzemeler büyük bir itina ile kamyona yerleştirilir. Kamyonlarda istiflenme işlemi ilk verilecek parça eşya sona gelecek şekilde istiflenir. Tüm malzemeler sözleşmesi ile yeni adresine yola çıkar ve bu durumdan müşterimiz haberdar edilerek bilgilendirilir. Yeni adresine gelen parça eşyalar yine ekibimiz tarafından teslim alındığı şekline getirilerek istenen yere yerleştirilerek güler yüzlü bir şekilde vedalaşılarak diğer esyalaşın dağıtımına devam edilir.

Parça eşya taşımacılığında en çok çekinilen konu eşyaların başkalarının eşyaları ile karışmasından korkulmasıdır. Fakat sistemli bir şekilde ambalajlanan parjalar üzerlerine yerleştirilen etiketler ve diğer eşyalarla birbirinden ayrılması için aralarına konan mukavvalarla ayrılarak hiç sorun yaşanmadan gerçekleştirilir.

Ekspertiz çalışmamızın yapılması işlemlerimizin nasıl yapılması gerektiği konusunda da bizi yönlendirir. Ona göre ekibe bilgi akışı sağlanır ve ne yapılacağı bilinerek ona göre ekip ve ekipmanlar hazırlanır. Bu şekilde planlı bir çalışma sistemi içinde hareket eden firmamız işimizi en iyi yapmamızın gönül rahatlığını taşırız.