Eşya Taşıma Fiyatları

Nakliye alanında kaliteli hizmet garantisi ile ekonomik nakliye hizmeti sunma alanında Alfa Trans Nakliyat sizlere aradığınız kalite ve fiyatta nakliye hizmeti sağlamaktadır. Başta İstanbul, İzmir olmak üzere Marmara ve Ege bölgesi dışında ülkenin tüm illerine nakliye hizmeti sağlayan firmamız kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile nakliye alanında siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Logolu, markalı araçlarla, kaliteli ambalajlama ve paketleme sistemiyle güvenli ve kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde firmamız aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu konuda sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çok daha iyi hizmet vermek  için çalışmalarımıza ağırlık vermekteyiz. Böylece sizlere çok daha iyi nakliye hizmeti sağlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Alfa Trans Nakliyat

Özel Araç Filomuzla Hizmetinizdeyiz

Sizlere nakliye alanında kaliteli ve ekonomik nakliye hizmeti ayrıcalığı sunan Alfa Trans Nakliyat olarak görev yapan firmamız bu alanda malzeme ve araç kalitesini en iyi şekilde seçmektedir. Nakliye alanında sizlere daha iyi hizmet verebilme adına eşyalarınızın taşınacağı araç filosu sizlere özel olarak seçilmekte ve hazırlanmaktadır. Araçlarımız reklam logolu olup, hepsi markalı araçlardır. Araçlarımızın bakım ve temizliği düzenli aralıklarla aksatılmadan yapılmaktadır. Periyodik bakımları yapılan araçlarımızla taşınma işlemleriniz böylece çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Araçlarımızın boyutu ve büyüklüğü de taşınacak olan eşyanın çokluğuna göre değişmektedir. Çeşitli ebatlarda olan araç filomuzla eşyalarınızın sıkışmadan rahat ve konforlu bir şekilde özel araçlarımızda muhafaza edilerek yeni yerlerine taşınmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi İle Kaliteli Nakliye Hizmeti Vermekteyiz

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra Alfa Trans olarak taşımacılık hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz. %20’lere varan fiyat indirimleriyle sizlere nakliye alanında indirim fırsatları sunarak sizleri rahatlatmaktayız. İndirimli fiyatlardan yararlanarak uygun fiyata eşyalarınızı taşıtmak için yapmanız gereken en az 1 hafta öncesinden firmamıza taşınmak istediğiniz gün ve saati belirtmek. Zamanında randevu talebi oluşturduğunuz takdirde sizlere ekonomik fiyat garantisi sunuyoruz. Aynı zamanda erken rezervasyon sayesinde taşınma konusunda plan ve programımız daha geniş bir alana yayıldığı için sizlere bu alanda çok daha sağlıklı bir nakliye hizmeti de sağlamış oluyoruz.