Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat eskiden oldukça meşakkatli ve kişilere hatta tüm ev halkı kadar akrabalara kadar uzanan riskli bir süreçti. Hele hele asansörsüz ve yüksek katlı bir binadan binaya taşınmak. Gün geçtikçe gelişen şartlar ile kendiliğinden bir sektör haline gelen taşımacılık sektörü bu ihtiyacı gidermek ve belli bedeller karşılığında sizin yerinize tüm evinizi taşımaktadır.

Evden eve taşımacılık büyük bir ihtiyacı karşılarken büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olmuş ve bu sektör gelişerek büyük bir ihtiyaca çözüm bulmuştur. Bu sektör içinde de kişilerin talepleri doğrultusunda gelişme göstermektedir. Evden eve nakliye hizmetlerimiz içinde elinizi suya sabuna sürmeden, sistemli bir şekilde büyük bir itina ile toparlanıp ambalajlanarak, eşyalarınız kendi eşyalarımız gibi özenle yerleştirilip gitmesi gereken yere ulaştırılıp, yeniden yerleştirilmek sureti ile işlemimiz bitirilmektedir. Evden eve nakliye işlerimizde en önem verdiğimiz %100 müşteri memnuniyeti, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı içindeyiz. Misyonumuzdan taviz vermemekteyiz. Her geçen günde hizmet kalitemizi olumlu olarak yenilemekteyiz. Bu misyonumuzla taşınma gerekçeniz her ne olursa olsun yaşam alanınızı değiştirirken, aracılık yapan nakliye firmamız, sıfır risk, temiz kısa sürede ve tecrübeli ve uzman kadromuzla gönül rahatlığı içinde hizmet verirken tecrübemizi de konuşturmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşıma yapılmadan önce eksperimiz tarafından eski ve yeni mekanınız arasındaki mesafe, kat sayısı, taşınacak eşyaların değeri, nasıl bir araç kullanılacağı, kaç personel ile taşıma yapılacağının analizi yapıldıktan sonra, çözüm odaklı olarak yapılan sözleşme ile belirlenen gün ve saatte nakliye işleminiz gerçekleştirilmektedir. Nakliye firması olarak yaptığımız taşımacılık hizmetlerinin kalitesi, müşteri memnuniyeti öncelikli olduğu için, elimizdeki imkanları en üst seviyeye çıkartmaktayız. Öncelik ne kadar müşteri memnuniyeti olsa da amacımız eşyalarınızı nakliye sırasında hiç hasar vermeden gereken önemi göstererek, özel ambalajlama teknikleri ile eşya kapasitenize göre marangozluk hizmetleri ile de eşyalarınızı parçalayarak nakliye yapılacak geniş araç filomuzdan en uygun nakliye aracına, büyük bir itina ile taşındıktan sonra yeni yaşam alanınıza getirildiğinde yine aynı işlemi yaparak bu seferde yerleştirmek için gereken özeni göstererek parçalanan mobilyalarınızı da yerine göre marangozumuz tarafından yerleştirilerek aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Taşımacılık hizmetimizi gerçekleştirmeden önce yaptığımız ekspertiz değerlendirmesi sırasında risk teşkil eden eşyalarınız ve yaşanabilecekler hakkında detaylı açıklamalar tarafınıza yapılarak yaşanacakların tüm sorumluluğunu bu şartlarda karşılıklı olarak almaktayız. Eğer değerli eşyalarınızın zarar görmesi durumuna karşı sigorta yapılması istenirse bu hizmetimizde verilen bilgilendirmeler ile yapılmaktadır. Yaşanabilecek sorunlar karşısında biz üstümüze düşen her türlü sorunu üstlenmekteyiz. Fakat işimizi titiz ve kaliteli yaptığımız için böyle bir sorun ile karşılaşma riskini sıfırlıyoruz.

Sizde güvenli, hızlı, temiz ve kaliteli bir işçilik ile uygun araçlarla evden eve nakliye yapacaksanız fikir almak ve yapılacak hizmeti görebilmeniz için bir telefonunuz yeterli olacaktır. Sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli ödül olacaktır. Firmamız ile iletişime geçmek için internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.