Ev taşıma ritüalinin zorlu ve yorucu olduğu kadar, kırılan dökülen ve zarar gören eşyalarda cabası iken, büyük bir ihtiyacı fark eden ve sektördeki bu boşluğu doldurmak adına hizmet sunmaya başlamıştır. Bizde firmamız olarak evden eve nakliye konusunda sizin yerinize sizin gibi özen göstererek daha teknolojik olarak 2005 yılında faaliyete geçerek, firmanın eleman ve ekipmanlarını da ilerleyen teknolojiye göre geliştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Her ne sebeple olursa olsun adres değişikliği yapmak zorunda kalındığında eski yaşam alanınızdan yeni yaşam alanınıza gelmenizi sorunsuz ve risk almadan güven içinde gerçekleştirmek için tecrübesi ve müşteri referansları ile doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Taşınma işleminiz için eski adresinizin kat sayısı, taşınacak eşyaların durumu, yeni adresinizin kilometresi, eşyalarınızın taşınacağı evin konumu, kat sayısı gibi önemli detayları tespit ettikten sonra, çözüm odaklı olarak belirlenen bedel ile işimizi istenen tarih ve saatte yapmayı taahhüt ederiz.

Firma olarak sırf taşıma ve nakliye işi yapmak için kurulan ve olduğu karar olmadığı kader demek yerine, standartları takip ederek en iyi hizmeti vermeyi hedefleyerek ileriye doğru kendimizi geliştirmekteyiz. Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan firmamız yine araç filomuz ve ekipmanlarımızla sizi yeni adresinize mutlu bir şekilde yerleştiriyor. Firma olarak öceliklerimiz içinde müşteri memnuniyeti olup sizin isteklerinizi baz alarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıyoruz, yapmaktayız.

Taşınma talebiniz ile birlikte sizin yerinize kendimizi koyarak hareket ederek büyük bir özen ile eşyalarınızı söküp ambalajlayarak güven içine alıp taşınmasını ve hava şartlarına uygun kapalı kamyonumuza yerleştirerek yeni adresinize doğru yola çıkarız. Yeni adresinizde de evinizden sökülen tüm eşyalarınızı yeni yerlerine montajlayıp yerleştirdikten sonra tüm paketleri ve eşyaları sapa sağlam aynı eski adresinizde bize teslim ettiğiniz gibi teslim ettikten sonra görevimizi en iyi şekilde yapmanın rahatlığı ile vedalaşıyoruz. Eğer eşyalarınız bu taşıma sırasında bir zarar görmüş ise sigortamız kapsamında hemen gerekli tutanağımız tutularak yenisi ile özrümüzü telafi ediyoruz. Sizin için değerli olan her şeyi sigortalamanız veya taşıma öncesinde risk görülen her türlü eşyanız yaşanabilecek risklere karşı bilgi verilerek sigortalamakta ve bilginiz dahilinde görevimizi yapmanın gönül rahatlığını taşımaktayız.

Firmamız olarak tüm taşıma süreci belli bir bedel ile sigortalamakta ve en iyi malzemeler ile ambalajlanarak güven içine alınmaktadır. Bu konuda bilgi almak için bizlere bir telefon kadar yakınsınız. İnternet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden evden eve nakliye konusunda tüm öğrenmek istediklerinize cevap bulabilirsiniz.

10 yıldır verdiğimiz kaliteli hizmet bizim referansımız olduğu için sizleri üzmeden ve ortak bir çözüm noktasında buluşarak evden eve nakliyenizi hızlı güvenilir ve garantili bir şekilde yapmaya talibiz. Firmamız evden eve nakliye taşıma paketleri ile sizlere gereken kolaylığı sağlayacak şekilde düzenlenmiş olup, fiyat politikamız çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak gereken desteği ve yardımı yapmaktayız.