İstanbul Ankara Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya taşımacılığı yani parsiyel taşımacılık bir çok kişinin belkide bilmediği bir taşıma biçimi. Yeni yeni yaygınlaşan ve bilinen bu taşımacılık şekli nakliye hizmeti açısından müşteri odaklı bir hizmettir. Özellikle üniversiteye başlayan gençlerin yeni atanan bekarların, evlenecek olan genç kızların çeyizlerinin il dışı taşımalarının bir arabayı doldurmayan eşyalarının nakliyesinin yapılması ister istemez oldukça külfetli maliyetlere sebep olmaktaydı. Parça eşya taşımacılığı sayesinde istediğiniz eşyaların bir adresten alınarak yeni adresine teslim edilmesi işleminde en uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir bir şekilde nakliyeciliğin bir türüdür.

Firmamızda bu konuda deneyimli genç ve dinamik ekibi ile kaliteli malzemeler ve üstü kapalı değişik ebatlardaki kamyonlarımızla hizmet vermektedir. Kısaca parça eşya taşımacılığı hakkında bilgi verecek olursak evinizden başka bir adrese göndermek istediğiniz bir veya bir kaç parça eşyayı, evinizden gerekli paketleme veya ambalajlama işlemi yapılarak alınıp istenen adrese teslim etmektir. Burada diğer nakliyelerden tek farkı hem ekonomik olması hemde güvenli olması sizin işinizide kolaylaştırmaktadır.

İstanbul Ankara arası parça taşıma işimizde evde kullanmadığınız veya yenilediğiniz bazı eşyalarınızı yazlığınıza, ikinci evinize, bir yakınınıza, çocuğunuzun okuması için tuttuğunuz eve, yeni atanan genç bir öğretmene kuracağı yeni bir hayata destek vermek, kıyamadığınız o eşyaların bir şekilde değerlendirmek için çok külfetli olan şehirler arası nakliye yerine parça eşya nakliyesi ile daha ekonomik bir şekilde karşılamış olursunuz. Buradaki sistem sizin gibi aynı yöne gidecek parça eşyaları adresinden alıp depomuzda muhafaza ederek diğer gönderilerle birlikte kullanılacak üstü kapalı kamyonu dolduracak şekilde olduğunda yeni adresine ulaştırmak için kamyonlara önce teslimatı yapılacak eşyalar sonda kalacak şekilde yerleştirilerek güvenli bir şekilde nakliyesi sağlanarak yeni adresine teslimatı yapılmaktadır. Ayrıca yeni aldığı eşyalarını yok pahasına elinden çıkartmak yerine yeni adresinede taşımak isteyen kişiler birde bu İstanbul Ankara şehirler arası nakliye olunca oldukça külfetli bir nakliye ücretine neden olacaktır. 1+1 lik bir evde yaşayan ve çok fazla eşyası olmayan biri için bu eşyaları nakliye şirketi ile taşıtması durumunda taşınacak eşyadan ziyade gidilecek mesafe göz önüne alınarak ücretlendirilir. Parça eşya taşımacılığında ise parça başı ücretlendirme yapılarak nakliye hizmeti sunulmaktadır. Peki sizin kargo şirketlerinden ne farkınız var diye soracak olursanız, hemen cevap verelim.

şehirler arası parça

İstanbul Ankara Parça Eşya Nakliyesi

Evinizden götürülecek bir yatak odası takımı için firmamızdan gönderilen ekip tarafından yatak odanızın tüm modüler kısımları sökülerek muntazam bir şekilde ambalajlanır ve her bir parça liste haline getirilerek teslim alınır. Daha sonra taahhüt ettiğimiz sürede veya daha öncesinde kamyonlarımıza parça eşyalarınızı yerleştirerek yeni adresine götürülür. Yeni adresinde ise bu yatak odası parçalandığı gibi yeniden istenen yere monte edilerek listeye göre teslimatı yapılıp vedalaşırız. Bu hizmeti bu fiyatlara kargo şirketleri bile yapmamaktadır.

İstanbul Ankara arasında parça eşya taşımacılığı yaptığımız için bu iki adres arasındaki yol güzergahında kalan tüm illerede nakliye hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde yapılan nakliye hizmetinde kısa sürede eşyalarınızı teslim etme imkanı da sunuyoruz. İstanbul Ankara arası parça eşya nakliye hizmetimiz hafta içi her gün verilmekte olup, göndereceğiniz parça eşyalarınız için bize bir telefon kadar yakınsınız. İstanbul Ankara parça eşya nakliyesinin yapılması için parça eşyalarınızın bize ulaşması ve gönderilme işleminin zamanında yapılabilmesi için son dakikada aramanız teslimatın bir gün sonra yapılmasına neden olacaktır. O yüzden nakliye yapılacak parça eşyaların önceden haber verilmesi gerekmektedir.