İstanbul Dalaman Parça Eşya Taşıma

Günlük yaşantımızda yaygın bir şekilde hizmet sunmakta olan nakliyat firmaları özellikle çalışan kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Taşınma işlemi büyük bir zaman almanın yanı sıra eşyaların zarar görmemesi adına dikkat ve özenli bir çalışma gerektirmekte olan bir işlemdir. Nakliyat firmaları taşınma işleminde eşyalarınızın sökülmesinden tutun da yeni adresinizde montaj edilmesine ve yerleştirilmesine kadar tüm işlemi üstlenmektedir.

Parça eşya taşıma hizmeti de nakliyat firmalarının müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler arasında yer almaktadır. İstanbul Dalaman parça eşya taşıma hizmeti ile kısmi eşyalarınız uygun fiyatlar ile belirtmiş olduğunuz adrese taşınmaktadır. Siz hiçbir işe karışmadan tüm eşyalarınız paketlenir, araca yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese iletilerek montaj işlemi tamamlanır.

Birkaç Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılığında Sigorta Güvencesi

Nakliyat firmaları taşınma esnasında uygulamakta olduğu sigorta güvencesi ile parça eşya taşıma hizmetinde de uygulayarak sigortalı taşımacılık hizmeti ile çalışma sağlamaktadır. Sigorta güvencesi altında taşınmakta olan eşyalarınızda nakliyat firmasından kaynaklı herhangi bir hasar oluşması durumunda eşyalarınızın değeri tarafınıza ödenmektedir.

Sigortalı taşımacılık zorunlu bir uygulama değildir ve normal taşımacılık hizmetine göre biraz daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Ancak siz de eşyalarınızın güvence altında olmasını istiyorsanız İstanbul Dalaman parça eşya taşıma hizmetinde sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmalar ile anlaşmanızda fayda var.

Parça Eşya Taşıma İşleminde Kullanılan Araçlar

İstanbul Dalaman parça eşya taşıma hizmetinde kullanılmakta olan araçlar son teknolojiye uygun araçlardan oluşmaktadır. Araçların bakımları düzenli bir şekilde aksatılmadan yapılmakta ve eşya taşımaya uygun araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınız için ayrılmakta olan özel bölmeli raflara eşyalarınız düzenli bir şekilde yerleştirilir ve eşyalarınızda herhangi bir hasar söz konusu olmaz.

Nakliye araçlarının içerisinde yer almakta olan özel bölmeli raflar özellikle uzun mesafeli taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın düşerek hasar görmesine engel olmakta ve eşyaların daha az yer kaplayarak daha düzenli bir şekilde yerleştirilmesine fayda sağlamaktadır. Parça eşya taşıma işleminde kullanılmakta olan araçların büyüklüğü ise bölgeden toplanmakta olan eşyaların durumuna göre farklılık göstermekte ve eşya durumuna göre belirlenmektedir.