Parça Eşya Taşıma Nedir

Evden eve nakliye taşımacılığının dışında birden fazla eşyayı şehir içi veya şehir dışına gönderme işlemine parça eşya taşımacılığı veya parsiyel taşımacılık denir. Buradaki amaç taşınacak eşyaların kendi aracınızla götürülmeyecek büyüklükte olması başka bir araç tutarak bu eşyaları götürmenin de maliyelitli olması nedeni ile gönderilmek istenen eşyaların aynı güzergaha gidecek diğer parça eşyalarla birlikte aynı kamyona konularak daha ekonomik bir taşımacılığın gerçekleştirilmesidir.

Bu taşımacılık işleminde müşterilerin endişeleri arasında gönderilerinin başka kişilerin gönderileri ile aynı kamyona konan eşyalarla karıştırılma ihtimali olmasıdır. Firmamız uzun yıllardır hizmet vermekte olup müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Nakliyesi istenen parça eşyalarınız yeni adresinize ulaştırmak için öncelikle dikkatli ve hasar görmesi engellenecek şekilde ambalajlama işlemi gerçekleştikten sonra, büyük bir dikkat ve özenle kamyona yükleniyor. Bu eşyalara ait bir bilanço listesi hazırlanıyor ve eşyalar alındığı gibi o liste ile gideceği yere teslim ediliyor. İşini iyi yapan hiç bir nakliye firmasında alınan eşyaların karışması söz konusu değildir. Firma olarak sadece şehir içinde değil tüm il ve ilçelere parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

Parça Eşya Taşıma Nedir

Parça Eşya Taşıma Nedir

Genellikle öğrenci evlerine ve tatil beldelerinde yer alan yazlıklara gönderilen parça eşyalar, itina ile ambalajlandıktan sonra teslim alınmaktadır. Bu işlem aslında kargo şirketlerinin yaptığı şekilde gerçekleşmesine rağmen kargo şirketlerinin bu eşyaları söküp takma ve ambalajlama hizmeti vermedikleri için kişiler tarafından tercih edilmemektedir.Burada amaç sadece taşımacılık hizmeti değil taşınacak parçanın sökülüp, ambalajlanıp, taşımacılığı gerçekleştikten sonrada yeniden monte edilmesi işlemidir. Bu açıdan bir tür ev taşımacılığı hizmeti verilen nakliyeden bir farkı yoktur. Buradaki tek fark ortak taşımacılık hizmeti ile taşınacak parça eşyaya göre nakliye ücreti ödeyerek ekonomik olmasıdır. Nakliye şirketleri ister istemez tek araç ile yola çıktıkları için alınan eşyanın sayısından ziyade mevki açısından mesafe baz alınması bizi evden eve taşımacılıktan ayırmaktadır.

Evinizden alınan parça eşyalarınız öncelikle depolarımızda bir süre bekletilerek tüm gönderiler tamamlandıktan sonra gönderi mesafesine göre kamyonlara yerleştirilir. Yerleştirme işlemi parça listesine göre yapıldıktan sonra her gönderi birbirinden büyük boy karton parçalarla ayrılarak muntazam bir şekilde yerleştirilir. İlk verilecek sonda olacak şekilde düzenlenen kamyon içi gidilecek yere varıldığında yine listeye göre teslim edilerek gönül rahatlığı ile giğer gönderileride yerlerine ulaştırmak için oradan ayrılınır. Bu arada evden alınıp depomuzda bekletilen parça eşyalar için depo bekleme ücreti alınmayıp sadece ücretlendirme taşınacak parçalar için verilmektedir.

Bu tür taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilerin internet ortamında yer alan iletişim bilgilerinden, firmamızla irtibata geçerek, taşınacak eşyaların cinsi ve ebatları hakkında detaylı bilgi verilmesi durumunda teslim süresi ve ücretlendirilmesi hakkında bilgi almanız mümkün olacaktır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyetimiz referansımız olup, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerimizi geliştirmekteyiz. Sizlerinde gönderilecek parça eşyanız varsa biz bir tık kadar uzağınızda olacağız.