Parça Nakliye Fiyatları

Kısmi veya parça eşya taşımacılığını şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri az yer kaplaması nedeni ile daha ekonomik olmaktadır. Bu taşımacılık hizmeti karşılığında taşınacak eşyanın niteliği ve taşınacak mesafeye göre belirlenmektedir.

İstanbul başta olmak üzere bir çok il ve ilçeye parça eşyanızı kapınızdan hatta evinizden alarak yine evinize kurarak teslim etmekteyiz. Bu işlemleri ise oldukça uygun fiyatlar karşılığında yapmaktayız. Parça eşya taşımacılığında aynı güzargahta olan diğer parça eşyalar ile birlikte taşındığı için ücrette bir evden eve nakliyat karşılığı olan taşımacılığı kişiler arasında paylaşmaktadır. Bu açıdan da fiyat uyguna gelmektedir. Sizinde parça taşıma konusunda bir arayışınız var ise bize bir telefon kadar yakınsınız. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizle size en doğru bilgilendirme yapılacaktır.

Tüm Türkiye geneline düzenli olarak belirli aralıklarla yapılan nakliye seferlerimizde koli, mutfak gereçleri, beyaz eşya, yatak odası, salon takımı, çeyiz eşyası gibi bir çok eşyanız firmamız tarafından en uygun fiyat garantisi ve güvencesi ile taşınmaktadır. Gerek görülmesi veya talep edilmesi durumunda ise tesisat personelimiz tarafından beyaz eşyalarınızın sökülerek yeni adresinizde ise montajları da yapılarak hizmet verilmektedir. Burada siz isteyin biz yapalım politikası devreye girmektedir. Marangozluk ve tesisat hizmetlerimizde kaliteli bir taşımacılık için sizin elinizi hiç bir şeye sürmeden gerçekleştirilmesine imkan vermektedir. Bu hizmetlerimiz sizin talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirilip, ücretlendirilmektedir.

Parça Eşya Nakliyesi

Şehir İçi ve Şehirler Arası Parça Nakliye Fiyatları

Tüm işlemlerimizde kullandığımız araçlarımız ise taşımacılık işlemine uygun konforda ve hijyen olup, tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Bu açıdan işimizin hakkını vermeye çalışarak müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımaktayız. Eşyalarınızı taşımada ihtiyaç duyduğunuz araç ve ekipman ihtiyaçlarınızda firma olarak çözüm odaklı olarak yapmaktayız. Fiyat politikamızı da siz müşterilerimizin isteklerini, taşınacak eşyanın durumu, km hesabı baz alarak belirliyoruz. Bu işlemler için üç farklı fiyat uygulaması mevcuttur.

Eşyalarınızın kısa mesafede taşınması için gereken araç talebinize cevap vererek eşyalarınızın kolilenmesi ve ambalajlanması, taşınması ve yüklenmesi tamamen size ait olup sadece araca istif edilmesi ve eşyanın korunacak şekilde sarılarak örtülmesi işlemidir.
İkinci paketimiz ise; taşınacak eşyalarınızın nakliyesi için gereken araç ve eşyalarınızın taşınmasını, montajını, paketlenmesini yapacak personel ile adresten adrese teslimatının yapıldığı nakliye hizmetimizdir.

Üçüncü hizmetimiz ise; tüm eşyalarınızın sigortalandığı, parça eşyalarınızın montaj ve ambalajlanmasının yapıldıktan sonra taşınarak kamyona dikkatle yerleştirilip, korunması sağlandıktan sonra adresten adrese teslim edilecek yere gelindiğinde ise istenen şekilde evin dekorasyonunun, montajı yapılarak elinizi sıcak sudan soğuk suya dokunmadan nakliyenizin kaliteli ve güvenli olarak taşınmasının sağlanması şeklinde gerçekleştirilir. Bu üç farklı uygulama karşılığında ise en uygun taşımacılık bedeli belirlenmekte depolama ücreti ve danışmanlık ücreti talep edilmemektedir.

Parça eşya taşımacılığında net bir ücret belirtebilmek için eşyanızın ebatı ve gideceği yerin kilometresi belirtilmesi gerektiği için net bir fiyat belirtmemekteyiz. Bunun için internet sitemizde yer alan telefon ve mesaj bölümünden bizlere taşınacak eşya parçası hakkında ve gideceği yeri belirtmeniz durumunda danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır.