Evden eve nakliyeden biraz farklı olarak gerçekleşen parça eşya taşımacılığı, yine evden alınarak başka bir adrese teslim edilme işleminden oluşmaktadır. Burada evden eve nakliyeden tek farkı küçük boyutlu parça eşyaların güvenle taşınmasıdır. Bir tür kargo görevi görmektedir. Fakat kargodan farkı da evde ambalajlanması hatta sökülüp takılması gibi işlemleri de içermesidir.

Şehir içinde parça eşya gönderme işlemi olur mu? diye düşünenlere de özellikle büyük metropollerde yaşayan öğrenci, bekar çalışan, çeyiz gönderimi, eşya değişikliği yapacak kişilerin parça eşyalarını veya bir kısım eşyalarını ihtiyacı olan kişilere internetten ikinci el satış yapmasında taşınması gibi parça eşyaların taşımacılığı oldukça fazla yer tutmaktadır. Eskiden büyük evlerde oturulurken artık 1+0 veya 1+1 evlerde yaşanma oranınında artması nedeni ile adres değişikliklerinde evden eve nakliye ile anlaşmak daha külfetli olacağı için, bu gibi az eşyası olan kişilerin bile taşınmasında parça eşya taşımacılığı yapılmaktadır.

Bu tür ihtiyaçların giderilmesi için firmamız, uzman kadro ve ekipmanlarımızla güvenilir ve müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Bize ulaşan müşterilerimizin parça eşyalarının listesini bize bildirmesi ile belirlenen ücret karşılığı gereken nakliye ve taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Bu hizmetimizde alınan parça eşyalar depolarımızda muhafaza edilerek aynı yöne gidecek diğer parça eşyalarla birlikte özel korumalı üstü kapalı kamyonlarımıza yerleştirilerek iletilmesi istenen adrese yerleştirilerek listeye göre teslim edilmektedir.

Yazlık Eşyası Taşıma

Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Bekar ve öğrencilerin belirli sebeplerle zaruri ihtiyaçlarından oluşan az eşyalarını bir nakliye şirketi ile taşımacılık hizmeti almaları durumunda ister istemez tek başına bir hizmet alındığı için biraz külfetli olacaktır. Ekonomik olarak bu kadar az bir eşyayı normal bir ev taşıyor ücretini ödemek yerine eşyanıza göre parça eşya ücretlendirilmesi ile taşınma işlemi ise oldukça ekonomik olacaktır.
Zaten öğrenci olan bir genç için bu ücretler büyük bir külfet olacağı için biz onları kendimiz gibi düşünerek en uygun fiyat garantisi ile parça eşyalarını taşımaktayız.

Yine büyük şehirlerde bir semtten diğer bir semte bile nakliye ücretlerinin fazla olmasından dolayı kız çeyizinin yeni evine taşınma taleplerinin yerine getirilmesi işlemlerimizde sizlerin üzerinden büyük bir külfeti ve yükü almaktayız.

Müşteri odaklı çalışıyor olmamız devamlı kendimizi yenileyerek müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışmaktayız. Bu nedenle genç ve dinamik personelimiz, marangozluk hizmetleri ve kaliteli ambalajlanma ile kapalı kamyonlarımızla parça eşya taşımacılık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bize ulaşan müşterilerimizin belirttiği parça eşyalara göre belirlenen ücret karşılığında, adrese gelen personelimiz tarafından sökülerek ambalajlanarak veya kolilenerek liste karşılığı teslim alınarak, diğer müşterilerimizin aynı yöne yapılan gönderileriyle birlikte aynı kamyona yerleştirilerek gönderilen adrese yine ekibimiz tarafından sökülen parça eşyalar monte edilerek sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Bu işlemlerin uygun olmasının sebebi ise parça eşyalarını göndermek isteyen diğer kişilerle birlikte aynı araç içinde gönderiliyor olmasıdır. Bu şekilde yapılan taşımacılık işleminde en çok eşyaların birbiri ile karıştırılacağı kaygısı yaşanmaktadır. Fakat alınan parça eşyalar listeye göre ve teslim edilecek adreslerin yol güzergahına göre kamyona istiflenirken her teslim edilecek parça eşyalar arasına büyük kartonlarla ayırlarak eşyalar birbirinden ayrılmak şartı ile düzenlenmektedir. Bu şekilde düzenlene parça eşya taşımacılığında her hangi bir sorun yaşanmamaktadır. Güvenliğiniz firmamızın garantisi altında olup, parça eşya taşımacılığı için internet sayfamızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır.