Eski yaşam alanınızdan bir sebepten dolayı taşınmak ve şehir dışında olan yeni yaşam alanınıza yerleşebilmek için en büyük sıkıntıların başında şehirler arası evden eve nakliyat gelmektedir. İster istemez eşyaların kolilenmesi, ambalajlanması, sökülüp taşınması ve eşyaları alacak büyüklükte hava şartlarına uygun kapalı uygun bir kamyona yerleştirilip nakledilmesi eskiden olsa oldukça masraflı ve yorucu olmaktaydı. Kişilerin kendi imkanları ile yapmaya çalıştıkları bu hizmet zamanla bir iş sektörü haline gelmiştir. Bizde uzun yıllardır bu hizmete cevap vermek için prensiplerimizden taviz vermeden güçlü bir kadro ve ekipmanlarımızla şehirler arası evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Amacımız temiz, kaliteli bir işçilik ile tam donanımlı araçlarımız ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktır.

şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Hizmetlerimizde önceliğimiz kaliteli ve güvenli taşıma olup bu işlemler için verdiğimiz hizmet karşılığı olarak ise taşınacak eşyaya gidilecek mesafeye göre belirlenirken hiç bir müşterimizi fiyat konusunda kırmayıp imkanlarımız doğrultusunda ortak bir noktada buluşacağımızdan eminiz. Taşınma talebinde bulunmanız durumunda profesyonel ekibimizden oluşan ekibimiz ile en uygun ücretlerle işleminiz belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilir. Bu işlemler için öncelikle evinizde yapılan ekspertiz değerlendirmesi ile işe başlanır. Değerli eşyalarınız veya risk oluşturan eşyalarınız hakkında yaşanabilecekler hakkında gereken bilgilendirmeler yapıldıktan sonra eşyanızın değeri çokluğu eşyaya göre kullanılacak kapalı kamyonun büyüklüğü ve gidilecek mesafeye ve yapılan sigorta işlemine göre fiyat belirlenir. Yapılan sözleşme ile belirlenen günde eşya durumunuza göre belirlenen ekip ile evinize gelinerek tüm eşyalarınız kolilenerek muhafaza altına alınır. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız ise sökülerek ambalajlanarak dikkatli bir şekilde kamyonlara birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilir. Bu işlemler için marangozluk hizmeti ve taşıma hizmeti birlikte verilmektedir. Taşıma yapılacak yeni adresinize ulaşıldığında ise sökülen mobilyalar yeniden monte edilerek yeni yerlerine yerleştirilerek tüm eşyalar dikkatli ve sorunsuz bir şekilde taşındıktan sonra oluşabilen hasar tespit edilmedi ise vedalaşarak işimizi yapmanın iç huzuru ve rahatlığı ile ayrılır işimizin başına döneriz. Bu şekilde gelişen taşımacılık hizmetimiz için müşteri memnuniyetimizi önceliklerimiz arasında tutmaktayız. Aldığımız ücretinde hakkını vermekteyiz.

Firmamızla yapmış olduğunuz anlaşma gereği en cazip fiyatlarla yaptığımız taşıma hizmeti yapılan ekspertiz sonrasında her hangi bir ek ücret talep edilmeksizin gerçekleşmektedir. Sözleşmemizde yer alan gün ve saat ise işlerimize göre ve eşyası taşınacak müşterinin talebine göre belirlenip bu gün ve saatte taşıma hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterimizi bekletmek bizim için güven sarsıcı itibarımızı zedeleyici bir durum olup oldukça dakik hareket etmekteyiz. Nakliyat firması olarak deneyimli ekip ve standartların üzerinde her miktardaki taşımanızın yapılabileceği kapalı taşıma filomuz ile verdiğimiz nakliye hizmeti ile eski adresinizden alıp yeni adresinize götürmek, sizin eşyanızı kendi eşyamız olarak kabul ederek gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler arası nakliye hizmetimiz konusunda yapacağınız telefon görüşmesinde vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti en uygun imkanlarla sunmaya çalışacağımızın bilgisini vermekteyiz. Bunun için bize internet sayfamızda yer alan telefonlardan ulaşmanız yeterli olacaktır.