Yazlık Eşyası Taşıma

Genelde yaz aylarında gidilen sahil beldelerinde olan yazlık evlerin dekore edilmesi için her zaman kalınan yaşam alanında kullanılmış ve hala kullanılabilecek bazı eşyaların taşınması için yazlıkçılar bir çok nakliye firması ile görüşürler, tabi nakliye edilecek az eşyada olsa gidilecek yerin mesafesi baz alınarak verilen ücret nakliye fiyatlarına göre olmakta ve astarı yüzünü geçmektedir. Bu şartlar altında eşyaların kargoya verilmesi ise ambalajlama ve monte edilme sorunları nedeni ile verilemeyip onunda külfetli taşıma ücreti istemesi bu eşyaların taşınma ihtimalini ortadan kaldırmakta yada kişilere ayrı bir masraf getirmektedir.

Biz firma olarak bu ihtiyacı gidermek adına parça eşya taşımacılığını gündeme getirip hizmetimizi en iyi kalitede ve güven içinde gerçekleştirmekteyiz. Parça eşya taşımacılığı aynı yöne gidecek bir kaç müşterinin gönderisinin tek nakliye aracı ile yerine ulaştırılma sistemini içermektedir.

Yazlık evlere gereken yatak yorgan dolap gibi parçaların evden alınıp yazlığa ulaştırılması işlemi için firmamıza müracaat etmeniz durumunda gönderi değerine göre ücretlendirilecek olan parçalar yine yapılan listeleme yöntemi ile sizden alınıp bir kaç gün depolarımızda güvenle bekletildikten sonra yazlığınıza yine liste karşılı tek tek teslim edilmektedir. Bu işlem için müşterilerimin en çok takıldıkları konu gönderilerinin diğer gönderi parçaları ile karıştırılmasıdır ki bu firmamızın güvenilirliğine leke sürmemek kalite ve güvenilirliğimizi sarsmamak için gereken dikkat ve özen gösterilerek ilk teslim edilecek en son kamyona yüklenerek taşıması sağlanırken her gönderi arasına konulan büyük kartonlarla tüm gönderiler birbirinden ayrılarak istiflenmektedir.

Yazlık Eşyası Taşıma

Yazlık Eşyası Taşıma

Tek nakliye aracı ile bir çok gönderiyi kargo hizmeti şeklinde yerine ulaştırmayı hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini öncelikli misyonumuz olarak kabul edip ona göre dikkat ve özeni göstermekte müşterilerimizin güvenlerini yüzümüzün akıyla gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız için müşteri memnuniyeti referansımız olduğu için konusunda uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile gereken dikkat ve özeni gösterirken en ekonomik uzlaşma ile yazlıklarınıza parça eşyalarınızı taşımaktayız. Yılların getirdiği tecrübe ile her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız araç filomuzlada gönderilerini bekletmeden yerine ulaştırmanın memnuniyeti içindedir. Prensiplerimizden taviz vermeden eşyalarınızı eşyalarımız gibi görüp taşımacılığını yaptığımız bu işte sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Ekonomik olması nedeni ile yok pahasına elden çıkartmak veya evden eve taşımacılık gönderi ücretinin taşınacak parça sayısından ziyade mesafeye göre de belirlenmesi nedeni ile külfetli olması nedeni ile yeni alırız fikrini ortadan kaldırmakta olan parça eşya taşıma hizmeti ile sizlerin hizmetindeyiz.

Göndereceğiniz parçalara göre ücretlendirilen ve bu şekilde ücreti diğer gönderilerle paylaştığınız için ekonomik olarak kolaylık sağlayan bu hizmet ülkemiz için büyük bir ihtiyaca cevap vermiştir. Gönderinizin ücretlendirilme sistemi için ise gönderinize göre belirlenen bir bedel talep edilmektedir. Bunun için firmamızda ki yetkililer ile yapacağınız detaylı görüşme ile ortak bir noktada buluşmamız mümkün olacaktır. Bize ulaşmanız için internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.