Evden eve nakliye gibi fakat bazı eşyalarımızı başka bir adrese gönderme işlemine parça eşya nakliyesi denmektedir. Özellikle öğrenci ve bekarların kadar yazlıkçıların en çok ihtiyaç duyduğu parça eşya taşımacılığı, zamanla büyük bir ihtiyaç haline gelmiş olup, firmamız tüm ekipmanlarımızla gereken donanımla ve müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak hizmet vermektedir.

Parça eşya taşımadaki amaç bir takımdan oluşan koltuk veya yatak odası eşyasını veya sadece beyaz eşyalardan oluşan bir gönderiyi belirtilen adrese teslim edilmesidir. Bu işlem için nakliye firmasından bir araç tutmak astarı yüzünden pahalıya mal olacağı için tercih edilmemektedir. Bu tür eşyalarınızı kargo hizmetinde olduğu gibi aynı yöne gidecek bir çok kişinin parça eşyaları ile birlikte taşınmasıdır. Bu şekilde yapılan nakliye ile müşteri çok uygun fiyata nakliye hizmeti satın almış oluyor.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Parça Eşya Nakliyesi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanacağınız kaliteli ve güvenilir bir firmayız. Bizimle iletişime geçip vereceğiniz parça eşya bilgisine ve nereden nereye teslim edileceğine göre belirlenen ücret karşılığı bu hizmeti evinizden alarak belirtilen adrese kendi eşyamız gibi teslim etmekteyiz. Burada müşterilerimizin en büyük çekingenliği bu hizmeti verirken kendi eşyalarının diğer parça eşyalar ile karışması riskinin olduğunu düşünmesidir. Fakat bize verilen liste doğrultusunda eşyalarınız ambalajlanarak teslim alınır ve depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edilerek bir kaç gün içinde yeni adresine gönderilmek üzere üstleri kapalı kamyonlarıma varış noktasına göre yerleştirilerek istenen teslim adresine gelindiğinde ise yine bize verilen listeye göre teslim edilmektedir. Burada kargo şirketlerinden farklı olarak marangozluk hizmetimiz ile sökülecek parça eşyalarıda sökerek ambalajlayıp gönderilen yerde de aynı şekilde monte ederek teslimat işlemi yapılmaktadır.

Tüm Türkiye il ve ilçelerine kadar uygun fiyat seçeneklerimiz ile kaliteli ve güvenli taşımacılık prensibimiz ile müşteri odaklı çalışmalarımız ile devamlı gelişim göstermekteyiz. Yaptığımız işin önemini bilip istenen hizmeti en üst standartlarda vermek için kendimizi yenilemekteyiz. Paketleme konusunda ambalajlama konusunda, marangozluk hizmetlerimiz de, dikkat ve kaliteye çok fazla önem veren firmamız müşteri memnuniyeti ile beslenmekte.

Dinamik kadrosu ve her türlü taşımanın yapılmasına imkan veren taşıma araçları ile gönül rahatlığı ile ulaşabileceğiniz bir adres.
Taşıma konusunda dinamik ve deneyimli ekibimizle yaptığımız hizmetler için gereken tüm ekipmanlara sahip olan firmamız gerektiği yerde çok katlı apartmanlarda asansörlü taşımacılık hizmetide vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile müşteri ve çalışan memnuniyeti bir kat daha artmakta hem zamandan hem işçilikten tasarruf sağlanmasının yanı sıra eşyalara zarar vermeden kaliteli bir taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Parça eşyalarınızı istediğiniz her yere gönderirken içiniz rahat ve güvende olmaktadır. Buda bizim için önemli referans özelliği taşımaktadır. Firmamıza yapacağınız müracaat ile gerekli bilgilendirmeye hemen ulaşabiliyor olunması, hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız ve kaliteli taşımacılık karşısında izlediğimiz fiyat politikamız ile amacımız sizi mutlu etmeye yöneliktir.

Bunun için yapmanız gereken internet sayfamızdan bize ulaşarak taşınacak parça listesini ve taşınacak yer bilgisini vermeniz ücret konusunda gerekli bilgiye ulaşmanızda yeterli olacaktır. Ayrıca bu nakliye hizmeti dışında herhangi bir ücret talep etmeyip ilk yapılan anlaşma son ana kadar geçerli olmaktadır.