İstanbul İzmir Parça Taşıma

Firmamız uzun yıllar önce İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup ilk önceliği evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti sunmuş olduğu müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Vermiş olduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde sektöründe bilinen ve tercih edilen firmaların başında gelmeyi başarmış olan firmamız, gelişen zaman zarfı içerisinde hızla büyümeyi başarmış tek merkezli çalışan firmaların aksine birçok şubeli bir nakliyat firması haline gelmiştir. Firmamız ardından İzmir şubesini açarak hizmet ve müşteri yelpazesini daha da genişletmeyi başarmıştır. Firmamız özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığında vermiş olduğu kaliteli hizmet, teknoloji uyumlu ekipman, müşteri memnuniyeti sayesinde İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin nakliyat sektöründe en iyileri arasında yerini almayı ve bu başarıyı yukarıya taşımayı başarmıştır.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Her zaman kaliteli hizmeti, dürüstlüğü, müşteri memnuniyetini ön planda tutup çalışmalarını bu yönde yürüten firmamız, parça eşya taşımacılığı için kurmuş olduğu web sitesi ile sizleri büyük bir yükten kurtarmakta, bir telefon kadar uzağınızda olmamızı sağlamaktayız. Firmamız sizi ve vermiş olduğu hizmeti önemsemekte olduğundan, nakliye işleminde kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama işlemine göstermiş olduğu özen ve özveriyi çeyiz, bekar eşyası, öğrenci eşyası olarak nitelendirilen parça eşyalara da göstermektedir. Vermiş olduğumuz nakliyat hizmetini firmamıza ait olan kendi özmal ve reklam logolu araçlarla gerçekleştirmekteyiz.

Sektöründe lider olmayı vermiş olduğu üstün hizmet sayesinde başarmış olan firmamız kaliteli taşıma işlemi gerçekleştirme ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklinde asla ödün vermemektedir. Nakliyat sektöründe iş uzmanlığını iş süreçleri deneyimleri ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı  oluşturmayı kendine misyon edinen firmamız bunu gerçekleştirebilmek adına canla başla çalışmaya devam etmektedir.

Firmamız, güncel teknoloji kullanımı ile müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirip geliştirmeye özen göstermektedir. Yurt içinde ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma sektöründe Türkiye’nin en iyisi olmayı kendisine vizyon edinen firmamız bu hedefine ulaşmaktadır.